.

.

New
2017 Топла Продажба На Лист Форма Нови Накит Златна Боја Австриската Обетки За Жените Партија Секојдневно Носење Накит Додатоци

2017 Топла Продажба На Лист Форма Нови Накит Златна Боја Австриската Обетки За Жените Партија Секојдневно Носење Накит Додатоци

DEN 130.00
DEN 141.60

Стока
Достапно.

Акции : Во парк точка 6. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена. Меѓутоа, ние секогаш ќе ви даде заслуженото позитивни повратни информации дури и ние не може да се добие истиот.Никел слободни и да Доведе слободни.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dower мене
Број На Модел На:
80010425
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Тип:
Жените Партија Секојдневно Носење Накит Додатоци
позлата:
24K Злато позлатен
Гаранција:
Две Години Гаранција
Големина:
18mm
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти