.

.

New
CHENGXUN Студ Обетки 925 Sterling Silver Мал Обичен Срца Љубов Вечен Срцето Луксузни Обетки за Женски

CHENGXUN Студ Обетки 925 Sterling Silver Мал Обичен Срца Љубов Вечен Срцето Луксузни Обетки за Женски

DEN 124.32

Стока
Достапно.


Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
hyff
Обликотшема:
Срцето
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
CHENGXUN
Метали Тип:
925 Sterling silver
боја:
Сребро.
Количина:
едно парче
Метали Тип:
925 Sterling silver
Тип На Објект:
Студ Обетки
студ обетки сет:
сакам обетки
никел&доведе:
слободни
позлата:
925 сребрен
Повод:
Партија, Неврзан
Пакет:
OPP вреќа
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти