.

.

New
925 Sterling silver жените накит Природни полу-скапоцени камења Обетки црвено Дама девојка подарок црвено корунд девојка подарок

925 Sterling silver жените накит Природни полу-скапоцени камења Обетки црвено Дама девојка подарок црвено корунд девојка подарок

DEN 1010.00
DEN 1063.68

Стока
Достапно.


Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
LONUXN
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Алатки
Број На Модел На:
B63
Процесот:
скапоцен камен поставување
Категории:
Обетки
Стил:
Лејди
Кристал видови:
црвено корунд
Пакување:
најголемиот дел
Давање прилики:
Туризмот спомен | | свадба надоместоци на вработените
Потекло:
шенжен
Свеж

Избор на клиенти