.

.

New
Моден шарени случаен Кристал сјај Earring накит мешани студ earring Накит Студ Обетки Жени, Девојки Подарок уво Накит

Моден шарени случаен Кристал сјај Earring накит мешани студ earring Накит Студ Обетки Жени, Девојки Подарок уво Накит

DEN 842.00
DEN 1295.52

Стока
Достапно.

Ние си имаме свој фабрика и примерок соба.ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Детали

Главниот Камен Боја:
Многоцветни
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
HA114
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
is_customized:
Yes
Големина:
како на слика
боја:
Сребро.
Количина:
36 парови
Обликот:
случаен
Пакет:
Срце Облик Кутии
Свеж

Избор на клиенти