.

.

New
Trusta 925 Sterling Silver Earring Мода Симпатична Мала Црна Глазура Цвет Студ Обетки за Подарок За на Училиште Девојки Деца Дама DT23

Trusta 925 Sterling Silver Earring Мода Симпатична Мала Црна Глазура Цвет Студ Обетки за Подарок За на Училиште Девојки

DEN 168.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


925 Sterling Silver Мода Накит Мали Студ Earring
Материјал : 925 Sterling Silver
Студ големина : 0.85cm X0.85cm многу мали
Тежина : 0.98 гм
1 Pair за да изберете.
Прекрасен подарок за Пријателство
Answer : ___________________________ Note : Како овој објект е 100% фунта сребро 925,
Ние сме со задоволство ако можете да го тестирање од страна на вашиот локален Центар за Тестирање!
Ви благодариме за вашата посета.
Ништо Барањето , љубезно ве молиме да пишете на мене.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Trusta
Број На Модел На:
DT23
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Пол:
Девојки
Свеж

Избор на клиенти