.

.

New
11.11 се Занимава Xuping Луксузни Сонцето Цвет Форма Обетки Светло Златна Боја Галвански Синтетички CZ Накит за Подарок За Жените S52,6-92927

11.11 се Занимава Xuping Луксузни Сонцето Цвет Форма Обетки Светло Златна Боја Галвански Синтетички CZ Накит за Подарок За Жените

DEN 387.00
DEN 731.04

Стока
Достапно.


Главниот камен големина околу 2*2 mm. На earring големина за 14*14*10 мм. Тежината на earring е за 4.1 g/ пар.

Детали

Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Xuping Накит
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
Деведесет и две илјади девет сто дваесет и седум
Метали Тип:
бакарни легури
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
Бакар
Тежина:
4gram
Материјал:
Животната средина бакар
Пол:
Жените
Класификација:
studs
Тип:
Главниот камен:
Свеж

Избор на клиенти