.

.

New
Oly2u НОВИ Накит Обетки Симпатична Балет Девојка Обетки за Жените Обетки Мода Накит Brincos SYED093

Oly2u НОВИ Накит Обетки Симпатична Балет Девојка Обетки за Жените Обетки Мода Накит Brincos SYED093

DEN 86.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


Материјал : СРЕБРО 925
Боја : Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/Opp вреќа
Време На Испорака : 1-3 Работни Дена
Вашиот Сопствени Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Обетки
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Слика
Бренд Име:
oly2u
is_customized:
Yes
обетки за жени:
Вода Обетки
Студ Обетки:
жените обетки
925 сребрен позлатен студ обетки:
Студ Обетки
925 сребрен студ обетки:
обетки студ
едноставни обетки студ:
студ обетки жени
Студ Обетки:
сребрени обетки студ
моден студ обетки:
адвокатско студ обетки
мали обетки студ:
студ обетки сребро.
Љубов Студ Обетки:
студ обетки злато
Свеж

Избор на клиенти