.

.

New
Шарм Дами петокрака Ѕвезда Студ Earring Кубни Циркони Сјајни Ѕвезди Обетки Жените Мода Оригиналниот Накит Stelle Orecchini

Шарм Дами петокрака Ѕвезда Студ Earring Кубни Циркони Сјајни Ѕвезди Обетки Жените Мода Оригиналниот Накит Stelle Orecchini

DEN 96.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.


Шарм Дами петокрака Ѕвезда Студ Earring Кубни Циркони Сјајни Ѕвезди Обетки Жените Мода Оригиналниот Накит Stelle Orecchini
Материјал : Бакар
Тип : CZ Ѕвезда Студ Обетки
Облечен Повод : Булчински Туш,Ангажирање,Забава,Свадба,Роденден,Секојдневно,Божиќ,Ноќта На Вештерките,Thankgiving
Подарок За : Најдобар пријател, Љубовник,Жени, Мажи, Девојки, Мајката, Семејството, Децата, Неколку

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CAVSUAT
Обликотшема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
CZ Ѕвезда Студ Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Големина:
11x11mm
боја:
злато/platinum
дизајн:
Ние може да направи прилагодено производи
Пакување:
Картичка (Ние го прифаќаме прилагодено)
Повод:
Булчински Туш,Ангажирање,Забава,Свадба,Роденден,Секојдневно,Божиќ
Подарок за :
Најдобар пријател, Љубовник,Жени, Мажи, Девојки, Мајката, Семејството, К, Неколку
Свеж

Избор на клиенти