.

.

New
WT-E340 трговија на Големо Природните Слатководни Бисери И Druzy Обетки со Висок Квалитет 24K Злато Electroplate Жените Обетки Накит

WT-E340 трговија на Големо Природните Слатководни Бисери И Druzy Обетки со Висок Квалитет 24K Злато Electroplate Жените Обетки

DEN 3840.00

Стока
Достапно.


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-E340 трговија на Големо Природните Слатководни Бисери И Druzy Обетки со Висок Квалитет 24 K Злато Electroplate Жените Обетки Накит
Точка Законик :
WT-E340
Материјал :
Природен бисер и
Големина на :
Приближно 55 mm долга
Количина :
10pairs/многу,ако цел еден многу и ќе добиете 10 пара.
Заврши :
24k вистински злато позлатен и се спротивстави на оцрни.
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Повеќе обетки
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Детали

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WKT
Број На Модел На:
WT-E340
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
бисер и druzy
Назад Наоѓање:
Никој
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти