.

.

New
10 Пара waterdrop Студ Обетки Druzy Отвори Кристал Кристал Монистра Накит За Правење Обетки,DIY Накит Наоѓање ER195

10 Пара waterdrop Студ Обетки Druzy Отвори Кристал Кристал Монистра Накит За Правење Обетки,DIY Накит Наоѓање ER195

DEN 1080.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Кристал Циркон Отвори,, Кристално
Големина : 14*19 MM ( 1inch=25.4 mm)
Кристал Боја : види слика
Количина : 10pairs
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JUSTWELL
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
ER195
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Свеж

Избор на клиенти