.

.

New
Трговија на големо 5 парови 10мм Тркалезна Форма Камен Студ Обетки,Природни druse кристал Титаниум Druzy Gem камен Студ Обетки ER347

Трговија на големо 5 парови 10мм Тркалезна Форма Камен Студ Обетки,Природни druse кристал Титаниум Druzy Gem камен Студ Обетки

DEN 1296.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : druzy камен, druzy накит, сребрен позлатен
Камен Димензии(прибл.) : 8мм
Студ Обетки Големина : 10.5 mm
Боја : види слика
Количина : 5 парови
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
JUSTWELL
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
ER347
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Свеж

Избор на клиенти