.

.

New
Едноставна 925 Мали Носителот Холандија Sterling Silver Студ Обетки за Жените Подарок

Едноставна 925 Мали Носителот Холандија Sterling Silver Студ Обетки за Жените Подарок

DEN 235.00
DEN 460.80

Стока
Достапно.


1193107555317979 Мода s925 Studs earring US $ 54.77 /пар US $ 12.25 /пар US $ 31.50 /пар US $ 13.65 /пар US $ 28.00 /пар US $ 27.12 /пар US $ 45.15 /пар US $ 14.35 /пар US $ 21.35 /пар US $ 30.97 /пар US $ 49.00 /пар US $ 48.12 /пар US $ 1.75 /пар US $ 11.37 /пар US $ 23.62 /пар US $ 17.15 /пар US $ 17.15 /пар US $ 34.65 /пар
име на производ и имаат поминато Студ обетки Производ број ед-5782 производ материјал и имаат поминато S925 сребро производ големина 5mm*5mm Производ тежина 0.69 g & имаат поминато Производ изработка 925 сребрен база, а потоа слој од сребро позлата слој, против алергија траен сјај
СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Детали

Бренд Име:
MAOKE
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
МК-R009
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти