.

.

New
2017 Нови Пристигнување Романтична Розова Керамички Долги Обетки Празен Круг Керамички Жените Студ Earring За Жените Свадба Подарок Bijoux

2017 Нови Пристигнување Романтична Розова Керамички Долги Обетки Празен Круг Керамички Жените Студ Earring За Жените Свадба Подарок

DEN 479.04

Стока
Достапно.


Нарачки ќе бидат испорачани во 1-7days по плаќање во готово. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи.
Канада
$60-$200,Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex Прстени за жени
Европски земји/
Азија/
Австралија/Нов Зеланд/
Африкански земји
keramik прстен
>$200, Слободни DHL/Fed Ex Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи). Добредојде за да имаат проверка и нарачки.Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Имаме нашата фабрика се наоѓа во Foshan Градот, Guangdong Провинција, Кина. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација . Луѓе од целиот свет како и нашите производи многу. Многу благодарам!
JFY специјализирани во хип хоп накит дизајн и производство. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација. Испрати јасна слика и да го покаже на нас проблем.
Дестинација
Бесплатен Превозот политика
Сад
керамички прстен
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Руската Федерација
$50-$300,Слободни e Packet
>$300, Слободни EMS
Сингапур
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
puberhiphop
Број На Модел На:
CE0031
Обликотшема:
Круг
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Керамички
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Метали Тип:
Керамички
боја:
Пинк
Пол:
Жените Дама Девојка
Шема:
Круг
meterial:
Нерѓосувачки Челик ,Керамички
Стил:
Моден
Големина:
Length 29mm,Width 13mm
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга
Is_Customized:
Yes
Пакет:
со кутија
Мин. цел:
1 Парче бесплатен превозот во Светот
Свеж

Избор на клиенти