.

.

New
Жешка нов 14 Карат Злато-Бисер Боја Обетки За Жените Tassel Обетки Студ Обетки Женски Обетки Облека, Накит

Жешка нов 14 Карат Злато-Бисер Боја Обетки За Жените Tassel Обетки Студ Обетки Женски Обетки Облека, Накит

DEN 264.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.
Ние се испита квалитетот на секој производ.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!
Транзит време е за 15-30days.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.
Политика На Враќање :
Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци.
ПРОИЗВОДИ :
Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
jpes0069
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Легура
Свеж

Избор на клиенти