.

.

New
титаниум челик hipsters Двојно уво пирс на уво клип личност eardrop уво синџир на трговија на големо Обетки Нови Панк

титаниум челик hipsters Двојно уво пирс на уво клип личност eardrop уво синџир на трговија на големо Обетки Нови Панк

DEN 1459.00
DEN 1536.00

Стока
Достапно.

" "EMS,UPS-от,DHL, Fedex и TNT express превозот обично се 307 работни дена зависи од земјата доставени до. Ве молиме да бидете трпеливи и да се провери следење на број предвидени за ажурирања.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот." да "За побрзо, неспокојот испраќање, ние може да брод предмети преку друг курир. Одлуката на нас е финалето." "Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел" да "ве Молиме внесете ја вашата АДРЕСА внимателно и да се провери точноста при обработката цел. Во ретки случаи, строги обичај cleararances ќе бидете на време на испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи. Ви благодарам многу!!
2) Ние секогаш им понуди најниски цени за најдобар стоки и услуги.
Повратни информации
:
1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги." "Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања, ние ќе ви понуди задоволителен одговор." да "се Чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања може да имате.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
Испорака :
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир. Ние, најверојатно, ќе биде во можност да одговори на сите од нив, на ваше задоволство.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DH1301
Бренд Име:
hengke
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Стил:
Обрачот Earring Двојно
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
притисни
боја:
сребро црна
Материјал:
Никој
Свеж

Избор на клиенти