.

.

New
Пинк Кристал Циркон Сребро Исполнет Обетки TE446

Пинк Кристал Циркон Сребро Исполнет Обетки TE446

DEN 477.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

Ве молиме почекајте со трпение.
Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато Позлатен
Големина : ве молиме видете на слика
Овој накит спогодба со еу за животната средина барање
Облечен Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Превозот
Нормално испорака зема 11-25 работни дена да пристигнат преку ВОЗДУХ MAIL,
но, понекогаш тоа може да ви треба за 35 дена да пристигнат. И ги задржи своите оригинални пакет. Ако не satify со нашиот производ, pls се врати во рок од 15 дена по добивање на пакет преку препорачана воздух mail. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа.
ако не го примите пакетот над 35 дена, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе ви помогнат да се реши проблемот (ја или целосна refud).
Враќање & Гаранција :
Ние ќе ги искористиме нов производ за замена на оштетени слободно.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Weinuo
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро,Сребро Позлатен
Број На Модел На:
TE758
Свеж

Избор на клиенти