.

.

New
Топла слободен промет на големо превозот нови пристигне Шарм уво студ 10 пара ѕвезда симулирани бисер со синџир од не ' рѓосувачки челик уво pin

Топла слободен промет на големо превозот нови пристигне Шарм уво студ 10 пара ѕвезда симулирани бисер со синџир од не ' рѓосувачки

DEN 671.52

Стока
Достапно.

Акции : имаат акции во рака
3.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Место на Потекло : Кина (Копно)
11.Мин MOQ : 10pairs
4.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.боја : сребро , како на сликата покаже засвири !
10.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Голема цел, исто така, може да се прифати
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Тип : уво студ,уво pin,earring,уво пирсинг
5.цена : фабрика цена
6.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.ѕвезда големина : 8мм ,бисер : 10мм ,синџир должина : 70mm,уво pin големина : 0.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TGEOR
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
001
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
meterial:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
уво студ и уво pin& earring и уво пирсинг
Стил:
ѕвезда бисер со синџир
моден или парична казна:
Моден
ѕвезда големина:
8мм
бисер големина:
10мм
уво pin големина:
0.8 mm
Синџир должина:
70MM
Свеж

Избор на клиенти