.

.

New
Виолетова Кристал Циркон 925 Фунта Сребро Обетки TE541

Виолетова Кристал Циркон 925 Фунта Сребро Обетки TE541

DEN 477.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.


Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не ни даваат негативни повратни информации или netrural повратни информации,ние мора да ви даде задоволни решение.
Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато Позлатен
Големина : ве молиме видете на слика
Овој накит спогодба со еу за животната средина барање
Облечен Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Превозот
Нормално испорака зема 11-25 работни дена да пристигнат преку ВОЗДУХ MAIL,
но, понекогаш тоа може да ви треба за 35 дена да пристигнат.
Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. И ги задржи своите оригинални пакет.
Се надевам дека ќе имаат убаво време тука
. Ако не satify со нашиот производ, pls се врати во рок од 15 дена по добивање на пакет преку препорачана воздух mail.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние исполнуваат решавање на вашите проблеми.
ако не го примите пакетот над 35 дена, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе ви помогнат да се реши проблемот (ја или целосна refud). Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа.

Детали

Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
TE758
Метали Тип:
Сребро,Сребро Позлатен
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Weinuo
Свеж

Избор на клиенти