.

.

New
LUOTEEMI Мода Класичен ААА+ Кубни Циркони Тајна Мирис Цвет Студ Обетки За Жените Модни Луксузни Накит

LUOTEEMI Мода Класичен ААА+ Кубни Циркони Тајна Мирис Цвет Студ Обетки За Жените Модни Луксузни Накит

DEN 222.00
DEN 233.28

Стока
Достапно.


Детали

Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E-2015083006
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
LUOTEEMI
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Дувачкиот
Големина:
17mm*19mm
Тежина:
4.0g
Свеж

Избор на клиенти