.

.

New
Kinitial Плоштадот Долго 925 Сребрен Минималистички Краток Бар Студ Обетки За Жените Се Држиме Секојдневниот Обетки Уво Пирсинг Јакни Bijoux

Kinitial Плоштадот Долго 925 Сребрен Минималистички Краток Бар Студ Обетки За Жените Се Држиме Секојдневниот Обетки Уво Пирсинг

DEN 115.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


Ние Пакет Накит со OPP вреќа , Хартија Кутија
Ви благодариме
Ако вашата цел износ
Што не е trackable , Но за да може да се пристигне вашиот има во 30days. не успешна испорака, ве молиме да побара враќање на средствата .
Ако вашата нарачка = или >7Ние ги испратите вашата нарачка од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ,Која може да се следи . Ви благодариме
. обично , ако надвор 30days.
3142
Kinitial 1 Pcs Нови 925 Сребрен Минималистички Краток Бар Студ Обетки За Жените се Држиме Секојдневниот Обетки Уво Пирсинг Јакни Bijoux
Материјал
925 Сребрен + Други Метални , Никел Слободни , Доведе Слободни .
Забрзување на превозот само да се земе 3-7 дена да пристигне неговата дестинација .Ние се обидуваме се потрудиме да се заштити вашето купување.
Во САД , сите ние испрати цел од страна на epacket , што е побрзо од Кина пост воздух mail , за 10day да пристигнат .
Можете исто така да одберете изразат испорака, како што се ЕМС, DHL ,FEDEX , НО треба плаќаат екстра за испорака задолжен за нас околу $25 . Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express. Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас
4.
Ви благодариме
1.
Боја На Сребро. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди ве молиме) ако не сте задоволни со нашата предмети. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Kinitial
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Плоштад Бар Earring-EZ70
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
боја:
Сребро.
Компанија:
Chengxun Друштво Со Ограничена Одговорност
регистрирај се:
Dec 8 ,2015
дизајн:
Моден
слон обетки:
Жена Обетки
sterling silver earring:
вистински бисер обетки
фунта сребрен накит обетки:
противалергиски обетки
Пакет:
1pair
Повод:
Свадба, Забава, Роденден
Пол:
Децата на Жените Девојки
Свеж

Избор на клиенти