.

.

New
2017 Моден Бренд Сите натпревар Едноставен Стил на Писмо 8 Форма Бесконечност Симбол Златна Боја Керамички Earring За жените Studs Иглички Како Подарок

2017 Моден Бренд Сите натпревар Едноставен Стил на Писмо 8 Форма Бесконечност Симбол Златна Боја Керамички Earring За жените

DEN 259.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


Нарачки ќе бидат испорачани во 1-7days по плаќање во готово.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, Тоа ќе биде ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички.
Канада
$60-$200,Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија/Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Fed Ex Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи).
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Луѓе од целиот свет како и нашите производи многу. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Почитувани купувачот , откако ја прими стоката, ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте usimmediately. Добредојде за да имаат проверка и нарачки. Многу благодарам!
JFY специјализирани во хип хоп накит дизајн и производство. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет со конкурентна цена имаме нови пристигнувања секоја недела.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. макси ѓердан
Дестинација
Бесплатен Превозот политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Руската Федерација
$50-$300,Слободни e Packet
>$300, Слободни EMS
Сингапур
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
· Точка Бр : CE0058
· Тема : Свадба Earring
· Боја : Бело/Црна
· Материјал : Керамички
· Големина : Како picturse
· Нето Тежина : 5g
· Пакување : Преполна со убави подарок кутија
· Испорака Датум : 1-7 дена
· Превозот : Бесплатно Со еден Подарок кутија
Сите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
CE0058
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
keshegans
Метали Тип:
Керамички
Свеж

Избор на клиенти