.

.

New
Биг Цвет студ обетки Накит со 4 бои природни камења и 5 бои Школка бисер мода Јавор лисја earring

Биг Цвет студ обетки Накит со 4 бои природни камења и 5 бои Школка бисер мода Јавор лисја earring

DEN 896.00
DEN 1400.16

Стока
Достапно.


П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.
2/За било која причина не сте задоволни со предмети, Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати се врати превозот цена.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty, ако најдете на заштита на време е исклучено, ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас. Ние ќе го Препрати или Враќање на пари за вас.Што ќе правам?
О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на веб-сајтот .
П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?
A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти. Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.Ако пакетот е во вашата локална поштата, ве молиме да оди да ги земе со себе.
О : Прво,ве молиме контактирајте со нас со слики, а потоа ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.
Whats App & Wechat : 0086 13412363562
1/Ако производи не се исти како и опис или скршен во trasit.
П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.
A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.
Подолу е Аметист камења во Боја на сликата Подолу е Сино тигар око камења во Боја на сликата Подолу е DK AB Сива бисер Боја на сликата Подолу е Сива бисер Боја на сликата Подолу е Розова бисер Боја на сликата Подолу е Црвена ахат камења во Боја на сликата Подолу е Жолта тигар око камења во Боја на сликата Подолу е Бел бисер Боја на сликата Подолу е Жолта бисер Боја Фото
Можете да не контактирате преку Trademanager или не оставајќи ни порака на aliexpress, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MYSE04006
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YLMyself
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
пост pin
Главната Бисер и камен големина:
10 mm
Главниот Камен Боја 1:
Природни Црвени Ахат
Главниот Камен На Бојата 2:
Природни Жолта Тигар Око
Главниот Камен Боја 3:
Природни Сино Око Тигар
Главниот Камен Боја 4:
Природни камења Аметист
5 Главни бисер Бои:
Жолта, Бела, Розова, Сива, DK AB сива школка бисер
превозот:
Бесплатен превозот/Dropshipping
позлата:
родиум плоча
Мали Камења:
Clwar кубни циркони кристално
обетки големина:
3*2,2 см
Свеж

Избор на клиенти