.

.

New
природата свежа вода srew-назад бисер earring со -925 сребро кука -- ААА Бисер

природата свежа вода srew-назад бисер earring со -925 сребро кука -- ААА Бисер

DEN 612.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.


ова е природата свежа вода бисер па форма се различни едни од други.
100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ. Ако жената може да имаат само парче накит , тоа мора да биде бисер . Бисер моменти жена е благородна, темперамент и елегантна
моден 925 сребрен бисер earring
направени од природата свежа вода бисер
925 сребрен кука
бисер облик : половина круг-копче
круша големина : 8-9 ММ
nickle слободни
доведе слободни
може да помине ДОСТИГНЕ тест

Детали

Главниот Камен Боја:
бел бисер, розова бисер, виолетова бисер
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
161021-9089
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Број На Модел На:
161021-9089
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
бисер боја:
бела ,розова ,виолетова
бисер големина:
7-9 MM
бисер одделение:
ААА
кука:
Завртка-назад
Бисер Форма:
половина круг-копче
Свеж

Избор на клиенти