.

.

New
природата свежа вода бисер earring 925 siliver кука

природата свежа вода бисер earring 925 siliver кука

DEN 191.52

Стока
Достапно.


ова е природата свежа вода бисер па форма се различни едни од други.
100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ. Ако жената може да имаат само парче накит , тоа мора да биде бисер . Бисер моменти жена е благородна, темперамент и елегантна
една цел во текот 2kgs ние ќе ги искористиме EMS-експрес околу 5-15 дена пристигнување;
еден цел помалку 2kgs користите само кина-пост mail околу 20-90 дена arrilval
моден earring
направени од природата свежа вода бисер
достапни во бела ,розова,виолетова бои
бисер големина : 6-7.5 MM,
nickle слободни
доведе слободни
може да помине ДОСТИГНЕ тест

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
YMPE-001
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Свеж

Избор на клиенти