.

.

New
316L не ' Рѓосувачки Челик Ѕвезда CZ Mens Biker Панк Студ обетки 2H021(2 Парчиња)

316L не ' Рѓосувачки Челик Ѕвезда CZ Mens Biker Панк Студ обетки 2H021(2 Парчиња)

DEN 479.52

Стока
Достапно.


* Да го заштитите вашиот интереси, вашата исплата ќе биде привремено се одржа
со Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата нарачка
и се statisfied со тоа.
* Ако нема Квалитет на Прашања, превозот цената не ќе се вратат.
* Ставка(и) мора да се врати во иста состојба како што пристигнал.)
* Налози ќе бидат испратени надвор од Експрес Пошта која треба addressee
потпис кога доставување, па ве молиме да ги доставите на адреса каде што
може да потпише за тоа (Не PO Box адреса), и ве молиме да ги доставите вашите
Телефонски Број , и тоа е многу важно за испорака. С : Со цел да се заштити двете купувачи и продавачи, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето. Ве молиме да се врати на точка(а) до нас ако не сте
задоволни од било кои причини. Можете да изберете метод со кој е
најзгодно за вас. С : Со цел да се заштити двете купувачи и
продавачот, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.
Повратни информации
* Било какви прашања ве молиме ни e-mail, неутрални или негативни повратните информации не
им помогне да ги реши сите проблеми!!
* Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме да оставите Позитивен
Повратни информации и 5 ѕвезди НСД резултат за нас!! Ви благодариме.
=======================
>> Ве молиме контактирајте со нас Ако сакате 1 парче
Ве молиме да се направи нарачката и контактирајте со нас,
ние ќе ги менувате цена, тогаш можете да платите за тоа.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
2H021
Бренд Име:
LINSION
Назад Наоѓање:
Студ
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Студ
Свеж

Избор на клиенти