.

.

New
Нови Пристигнување БАКНЕЖ МЕ Мода Накит Brincos Ouro Легура Домот Златна Боја Обетки денот на Благодарноста Подароци

Нови Пристигнување БАКНЕЖ МЕ Мода Накит Brincos Ouro Легура Домот Златна Боја Обетки денот на Благодарноста Подароци

DEN 202.00
DEN 224.16

Стока
Достапно.


Производство :
Нови Пристигнување До 2015 Мода Накит Легура Домот Златна Боја Обетки Денот На Благодарноста Подароци
Точка Бр.
ed00307
Материјали :
Легури,Акрилик Стакло
должина :
7cm
Тежина :
40g
Место на Потекло :
Qingdao
Повод :
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Свадба
Пол :
Деца, Мажи, Унисекс, Жените
Производ Натпревар :

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
kissme
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
ed00307
Големина:
7cm
Тежина:
36g
клучен збор:
Обетки,Златни Обетки
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Скок
Свеж

Избор на клиенти