.

.

New
UMODE Вистински Бренд Бисер Накит Природен Бисер Обетки За Жени И Девојки 925 Sterling Silver Студ Earring Подарок AE0023

UMODE Вистински Бренд Бисер Накит Природен Бисер Обетки За Жени И Девојки 925 Sterling Silver Студ Earring Подарок AE0023

DEN 204.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


UMODE 100% Вистински Бренд Бисер Накит Природен Бисер Обетки За Жени И Девојки 925 Sterling Silver Студ Earring Подарок AE0023
Бренд : UMODE
Предмети Тип : Бисер Обетки
Материјал : Природните Слатководни Бисери ,Сребро 925 ,ААА Кубни Циркони Дијамант
Носат Повод : Секојдневниот / Датира / Shopping / Партија / Office / Свадбена / Годишнината
Подарок За : Си / Женски Пријател / Жена / Мајка
Функција : Шарм,Луксузни,Мода,Убава

Детали

Метална боја:
бел бисер, розова бисер, виолетова бисер
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AE0016
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
UMODE
Mainstone:
природните Бисери
бисер видови:
Природните Слатководни бисери
предмети:
бисер обетки
бисер боја:
Бела / Розова / Виолетова
бисер големина:
7-8 мм
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
925 Sterling silver
превозот:
Бесплатен превозот
бисер површина:
Чисти,со Висок Сјај,Силна светлина
дизајн:
Студ Обетки / Обетки За Жени
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти