.

.

New
10 пара/многу Бисер Earring Розово Злато Сребро Dangle Eardrop Буква В Кристално Кристал Tassel Синџир Студ Обетки Жените Накит

10 пара/многу Бисер Earring Розово Злато Сребро Dangle Eardrop Буква В Кристално Кристал Tassel Синџир Студ Обетки Жените Накит

DEN 669.00
DEN 892.32

Стока
Достапно.


10 пара/многу Бисер Earring Розово Злато Сребро Dangle Eardrop Буква В Кристално Кристал Tassel Синџир Студ Обетки Жените Накит
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура за 2.8 cm Боја :
Роуз Злато Сребро Количина : 10 пар

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
wj.јао
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Број 435
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
боја:
Злато Сребро.
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Материјал:
Кубен Циркони Кристал Кристално
Свеж

Избор на клиенти