.

.

New
Нови Пристигнување 2017 Модни Додатоци Гроздобер Обетки Божиќ Подароци

Нови Пристигнување 2017 Модни Додатоци Гроздобер Обетки Божиќ Подароци

DEN 144.00
DEN 159.84

Стока
Достапно.


Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
ed00324
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Бренд Име:
kissme
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти