.

.

New
гроздобер стил триаголен кристал студ обетки &Злато-боја зачувување на вештачки дијаманти жените нова мода студ обетки

гроздобер стил триаголен кристал студ обетки &Злато-боја зачувување на вештачки дијаманти жените нова мода студ обетки

DEN 188.00
DEN 243.84

Стока
Достапно.


Но, ако не сте задоволни со производот или услугата,ве молиме контактирајте со нас,ние може да се справи со тоа заедно.Ви благодариме за разбирањето!
Повратни информации :
Драги пријатели,ви благодарам многу за шопинг во нашата продавница,ние вредност, секој клиент,вашите повратни информации е многу важно за нас.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ЕД-008
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
виножито надеж
Свеж

Избор на клиенти