.

.

New
Адвокатско Хип Хоп Елемент на Грбот Обетки Кристал Iced Од Плоштадот Студ Earring мажите накит

Адвокатско Хип Хоп Елемент на Грбот Обетки Кристал Iced Од Плоштадот Студ Earring мажите накит

DEN 436.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Адвокатско Хип Хоп Елемент на Грбот Рубин Обетки Iced Од Плоштадот Студ Earring мажите накит

Детали

Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Унисекс
Стил:
Панк
Број На Модел На:
хип earring за мажи
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
бренд обетки
Материјал:
Легура
Видови:
Студ Обетки
Моделирање:
кристал накит
Пакет:
Поединечно завиткани
Прилики за подароци:
Сувенири , свадба , надоместоци на вработените
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Студ
Type1:
Earring
Свеж

Избор на клиенти