.

.

New
Szelam Ниска Bijoux Злато Двоен Круг Обетки За Жените 2017 Кристал Луксузни Обетки Earing Мода Накит Brincos Ser150094

Szelam Ниска Bijoux Злато Двоен Круг Обетки За Жените 2017 Кристал Луксузни Обетки Earing Мода Накит Brincos Ser150094

DEN 96.00
DEN 191.04

Стока
Достапно.


Bijoux Злато Двоен Круг Обетки За Жените 2016 Година Кристал Луксузни Обетки Изјава Earing Мода Накит Brincos Ser150094 Стил : Мода Накит/Луксузни Обетки Материјал : Австриската Кристал, Злато Позлатен,Сребро Позлатен Големина : 3*2,2 см Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост женски и Овој накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Фенси Marquise Круг Капка Обетки

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
szelam
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
SER150094
обложено:
злато исполнет обетки
Материјал:
австрискиот обетки кристал
Обликот:
Круг
Тип:
обетки кристал
Одговара:
обетки жени
Occassion:
Свадба / Матурска / Годишнината / Партија
Стил:
Моден Гроздобер Трендовски
боја:
златни обетки
превозот:
Цел > $200 Слободни DHL/EMS/Федекс
Свеж

Избор на клиенти