.

.

New
Универзална 7/8 22mm се справи со бар мотоцикл бар крајот огледало Мотоцикл Огледало за хонда xr 250 goldwing-gl1800 hornet600

Универзална 7/8 22mm се справи со бар мотоцикл бар крајот огледало Мотоцикл Огледало за хонда xr 250 goldwing-gl1800 hornet600

DEN 1268.00
DEN 1409.28

Стока
Достапно.


100% Сосема Нов Materail : cnc алуминиум Боја : црна/црвена/сино/злато
Карактеристики : Висок квалитет и лесно да се инсталира. Прилагодливи огледало агол, повеќе флексибилни за да се користи. Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор
Fitment :
се вклопат за повеќето мотоцикл 7/8"" 22mm се справи со бар
за kawasaki/јамаха/suzuki/ducati/ktm/bmw/хонда
Пакетот Вклучува : Еден пар на мотоцикл бар крајот огледало (и левата и десната страна

Детали

боја:
златна, црвена, сина, црна
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Име На Модел:
RH2-РМ-033
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
is_customized:
yes
посебни перформанси:
мотоцикл бар крајот огледало
Бои:
црно/сино/gold/црвена
Fitment:
Повеќето од мотоцикл модели
Свеж

Избор на клиенти