.

.

New
Evomosa Мотоцикл Црно 3 Круг 7/8 Handlebar Крајот Огледало За Кафе Cacer Плувка Clubman

Evomosa Мотоцикл Црно 3 Круг 7/8 Handlebar Крајот Огледало За Кафе Cacer Плувка Clubman

DEN 326.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

Е серија / .
Џип и хеликоптер : В.
ЗА Kawasaki
Улица велосипед : Z1000 / Z750 / ER-6 F / ER-6 N / .

Детали

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Должина:
12cm
Материјал Тип:
CNC Машински Алуминиумски
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
8cm
Објектот Тежина:
400g
Име На Модел:
КОЖНА РАЧКА БАР ОГЛЕДАЛО
Бренд Име:
evomosa
Свеж

Избор на клиенти