.

.

New
Страна Задните Ретровизорите За Suzuki GSXR600/750 GSX-R1000 Hayabusa GSX1300 SV100S SV650

Страна Задните Ретровизорите За Suzuki GSXR600/750 GSX-R1000 Hayabusa GSX1300 SV100S SV650

DEN 1103.00
DEN 1103.04

Стока
Достапно.

Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Директна замена со ОЕМ резервни делови или,Тоа може да се вклопат другите години, ве молиме проверете со вашиот локален продавач. Земјата Време на Испорака(Ден) 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >35 сад го Оценувате (точка пристигна) 17. ПРЕВОЗОТ УСЛОВИ
Економијата на превозот : Ние брод на пакет рок од 1 работен ден по payement избришани. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Предмети мора да се врати во нивната оригинална и неискористени состојба.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 9. Времето за испорака е од 3-7 работни дена.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.
Ако стоката да пристигне неисправни имате до 14 дена од денот на приемот да контактирате со нас.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% Наплата велика БРИТАНИЈА го Оценувате (точка пристигна) 9.7% Наплата Италија го Оценувате (точка пристигна) 2.
Дел Име : Ретровизори
Fitment : Suzuki GSXR600/750 98-05 GSXR1000 92-04 Hayabusa GSX1300 99-07 SV100 S/650 S 03-07 Материјал : ABS Пластика
Светла боја : Жолто
Пакет : Еден пар огледала
Answer : ___________________________ Note : инструкции за Инсталација не се вклучени.

Детали

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
MOFO CAIZHUANGSHI
Име На Модел:
244
Објектот Тежина:
0.6kg
Свеж

Избор на клиенти