.

.

New
Огледала Мото додатоци страна Огледало CNC алуминиум Огледало Rearview За јамаха FJR1300 1200 FZR 1000 TMAX 530 500 TMAX530

Огледала Мото додатоци страна Огледало CNC алуминиум Огледало Rearview За јамаха FJR1300 1200 FZR 1000 TMAX 530 500 TMAX530

DEN 1334.40

Стока
Достапно.

за Скутер : Сребро крило / Џез / Рефлекс / Forza / SH / PS / .

Детали

боја:
Злато, Портокал, Сребрена, Црвена, Сина, Црна
Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
DF-РМ-031-
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
CNC машински Т-6063 Алуминиум.
Објектот Ширина:
0cm
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
is_coustomized:
Yes
Објектот:
мотоцикл rearview огледало
боја:
Црно-сини;злато&сребро;црна&сребро;сребрена&црна
Бесплатен превозот :
Yes
Вклучуваат:
Оптички одделение акрилик стакло, огледала Елегантен и Стилски Дизајн
Количина:
1 пар
Карактеристики:
повеќето мотоцикл
Свеж

Избор на клиенти