.

.

New
Црна Копје Сечилото Странични Ретровизори Алуминиум Обичај Триаголник Мотоцикл Mirros 8ММ 10ММ За Харли Cruiser Хеликоптер

Црна Копје Сечилото Странични Ретровизори Алуминиум Обичај Триаголник Мотоцикл Mirros 8ММ 10ММ За Харли Cruiser Хеликоптер

DEN 1007.52

Стока
Достапно.


Карактеристики :
Сосема Нов Висок Квалитет на Странични Ретровизори Количина : 1 СЕТ (Лево и Право) Материјал : Алуминиум Огледало Домување + Алуминиумски Матични со Црн Финиш ве Молиме проверете слики за огледало големина. Матични Должина : Околу 5-1/5" Боја : Црна Ретровизори во Боја : Јасно Прилагодливи огледало агол, горе и долу, лево и десно Доаѓа со 2 x 10мм адаптери ; 2 х 8мм адаптери ; 1 x 10мм контра-стрелките на часовникот адаптер
Пријателски Потсетување :
~~Ова огледало е помала од акции огледало, ве молиме проверете во огледало големина и бидете сигурни дека големината е удобно за вас пред да го купите, ви благодариме и среќно наддавање!!~~
Пакетот Вклучува :
1 Сетови (Лево и Право) Црното Блејд стил странични ретровизори

Детали

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Висина:
3cm
Име На Модел:
МОТОЦИКЛ ОГЛЕДАЛА
Објектот Тежина:
550g
Објектот Ширина:
5cm
Материјал Тип:
Алуминиум Огледало Домување + Алуминиумски Матични со Црн Финиш
Бренд Име:
evomosa
Објектот Должина:
14cm
Свеж

Избор на клиенти