.

.

New
хром мотоцикл rearview огледало круг мотор reav огледало unviersal 8мм 10мм sliver круг мото странични ретровизори за хонда, јамаха

хром мотоцикл rearview огледало круг мотор reav огледало unviersal 8мм 10мм sliver круг мото странични ретровизори за хонда,

DEN 1199.52

Стока
Достапно.

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.(Освен некои земји и APO / FPO)
2.Материјал : ABS пластика и Electroplate
2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,
уживајте во вашиот shoppig време!!!!
Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!
Fetures :
1.

Детали

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Висина:
17cm
Бренд Име:
lizoai
Име На Модел:
A-РМ-140
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Должина:
12cm
Материјал Тип:
Хром
Објектот Тежина:
0.4kg
Свеж

Избор на клиенти