.

.

New
ALLGT L&R LED Задни Прикажи Странични Ретровизори За Хонда Kawasaki Suzuki Јамаха Ducati Црна

ALLGT L&R LED Задни Прикажи Странични Ретровизори За Хонда Kawasaki Suzuki Јамаха Ducati Црна

DEN 1312.00
DEN 1441.92

Стока
Достапно.

Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена. Ние прифаќаме Alipay тука. Qualit Guranteed. Тоа е направен од висок квалитет на издржлив материјал и обработени од страна на најновата технологија.
За Давачки & Даноци :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Секоја парцела е испратено со препорачана Trackable превозот услуга .
Услови на Продажба :
Ако дефектен примени (ретко се случи), ние ќе наплата тебе или брод замена за вас според вашето барање.
Плаќање & Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа по плаќање дозвола. Ова е многу добар помошник за вас, кога ќе се возат.
Ве молиме љубезно не ни даде негативна или неутрална повратни информации без да контактирате со нас, нашите професионални по продажба на услуги тим ќе ви даде задоволително решение. Поштенски не е вклучена.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
L&R LED Задни Прикажи Странични Ретровизори За Хонда Kawasaki Suzuki Јамаха Ducati Црна
Fitment : Универзална За сите улица велосипед вклучувајќи Хонда / kawasaki / Suzuki Јамаха и Ducati
Состојба : Нова
Количина : 1 Pair
Боја : Црна
Материјал : Високо влијание ABS школка со алуминиумска окно
Ова е еден пар на високо квалитетни сосема нов rearview страна mirrorsw. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Детали

Бренд Име:
ALLGT
Објектот Должина:
40cm
Објектот Висина:
18cm
Објектот Тежина:
0.7kg
Материјал Тип:
Високо влијание ABS школка со алуминиумска окно
Објектот Ширина:
16cm
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Состојба:
100% нови
Количина:
еден пар (лево и десно)
боја:
исто како слика шоу
Материјал:
Високо влијание ABS школка со алуминиумска окно
Завртки:
Не Се Вклучени
Свеж

Избор на клиенти