.

.

New
Мотоцикл Чад Леќа Интегрирани Пак Сигнал Огледала Rearview Огледало за Хонда CBR 600 F4i 929 954 RR F1 F2 Ураганот

Мотоцикл Чад Леќа Интегрирани Пак Сигнал Огледала Rearview Огледало за Хонда CBR 600 F4i 929 954 RR F1 F2 Ураганот

DEN 950.00
DEN 1055.52

Стока
Достапно.

Овие трошоци се на купувачот одговорност. Сите производот имаат 3 месеци - 12 месеци гаранција.
Повратни информации : ве Молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во 24hrs. Ние ќе го препрати или наплата кога предметот на косата. Сите вклучува превозот поштенски и такса за ракување.5 cm)
Топ простор може да се прилагоди од 1. Се потврди дека сите делови се во добра состојба. Човековите оштетени не е во гаранцијата.Ако не се согласувате со нашите политики и превозот условите, ве молиме да не понуда. И ве молиме контактирајте со нас ако има било какви прашања или ви помогне.2 см)
Вкупна Должина : 11" (28cm)
LED Боја : Жолто
Кабел Должина : 17 15/16" (45cm)
Wattage : 2. Othervise, ве молиме одби да се регистрирате. Pleaase врши увид на стоките веднаш кога пратката пристигнување.36" (60mm) Пакет Вклучува :
Еден Пар Огледала( Лево и Право, како слика покажува ) Fitment :
За Хонда CBR600 Ф1/F2/F3/F4/F4 I 1990-2006
За Хонда CBR600 RR 2003-2005 2007-2010
За Хонда CBR900 RR 1993-2004
За Хонда CBR929 RR 2000-2001
За Хонда CBR954 RR 2002-2003
За Хонда RC51/RVT1000 R 2000-2005
За Хонда CBR1000 RR од 2004 до 2007 година
НАПОМЕНА : Ова огледало поставено НЕ одговара за Хонда CBR600 F1 (pc23) од 1989 година
Контакт Со Нас На :
Нашите работно време : од понеделник до сабота GMT+8 Пекинг 8 : 30-18 : 00 GMT 0 Лондон 00 : 30-10 : 00 MGT-5 Вашингтон 20 : 00-5 : 00 GMT+3 Москва од 4 : 00-13 : 00 GMT-3 Brasilia 21 : 30-7 : 00 Ако сте looling за промет на ГОЛЕМО Цена, ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за каталогот и понуда, ви благодариме
Превозот : Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 1-2 работен ден, откако доби расчисти исплата.

Детали

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
evomosa
Име На Модел:
Црна
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Должина:
25cm
Материјал Тип:
ABS Пластика + Метал на Метал
Објектот Тежина:
0.8kg
Свеж

Избор на клиенти