.

.

New
2 парчиња Внатрешни работи Пред Вратата Потпирач за Носителот Складирање Кутија За Benz E Класа E200 E250 E260L E300 E350 план за 2011-2015 Авто Додатоци

2 парчиња Внатрешни работи Пред Вратата Потпирач за Носителот Складирање Кутија За Benz E Класа E200 E250 E260L E300 E350 план

DEN 719.52

Стока
Достапно.

Ве молиме да се разбере истиот модел се произведени за различни земја може да има мала разлика. Бидејќи на возило верзија е разликата во различни регионот, ние не можеме 100% guarrantee тоа одговара за вашиот автомобил, па ве молиме погледнете ги нашите слики први и проверка на вашиот автомобил. Во спротивно, тоа ќе не собере.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Ве молиме споредете обликот внимателно. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Fitment :
Одговара За Benz E Класа E200 E260 L E300 план за 2011-2015 Пакет inlcude : 1 компјутер Внатрешни работи Складирање Кутија
1.
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Правни основи исчистите површината пред инсталацијата. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Детали

Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Материјал Тип:
Пластични
Тип:
Вратата За Складирање Барел
Свеж

Избор на клиенти