.

.

New
Автомобил Багажникот Складирање Торба Организатор Расклопна Седиште Назад Дребулии Складирање Нето Мрежа Торба Оксфорд Храна Хартија Автомобил Stowing Tidying

Автомобил Багажникот Складирање Торба Организатор Расклопна Седиште Назад Дребулии Складирање Нето Мрежа Торба Оксфорд Храна

DEN 474.00
DEN 624.00

Стока
Достапно.


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
Карактеристики :
Производот усвојува Оксфорд текстилна ткаенина, водоотпорен и влага-доказ
Производот е фиксно јаже, фиксна plug дизајн, лесно да го инсталирате
Мулти-џеб дизајн, чувајте многу дребулии
Продавница вода првенство, хартиена крпа, влажна крпа, пет грицки, играчки за миленичиња, пет кантина, да зачувате простор и да се направи багажникот чисти и уредно
Спецификации :
Боја : црна
Материјал : Оксфорд ткаенина
Големина : 110 x 30cm/43. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Време На Испорака :
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Детали

Бренд Име:
VODOOL
Тип:
Седиштето Назад Торба
Материјал Тип:
Оксфорд ткаенина
Свеж

Избор на клиенти