.

.

New
Автомобил Опфаќа Седиште Организатор Изолирани Храна Складирање Сад Кошница Stowing Tidying Кеси Автомобил Стил Бесплатен Превозот

Автомобил Опфаќа Седиште Организатор Изолирани Храна Складирање Сад Кошница Stowing Tidying Кеси Автомобил Стил Бесплатен Превозот

DEN 580.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.

Автомобил Опфаќа Седиште Организатор Изолирани Храна Складирање Сад Кошница Stowing Tidying Кеси Автомобил Стил Бесплатен Превозот
Карактеристики :
1, најголемата карактеристика на овој препарат е капацитетот на големи, фиксно задно седиште назад, можете да ги зачувувате списанија, ЦД и ткиво кутии.
2, и двете страни на пијалаци кеса, со користење на посебни материјали за изолација, еквивалентен на ладна тип wheatgrass пакет.
3, таписерии изработка, разумен дизајн, лесно да се носат, целосно функционална.
4, Јапонија Seiwa Cid, таписерии изработка, избор на материјали стрес, практични и разновидна, е дефинитивно вашиот интимните елитното автомобил опрема.

Детали

Материјал Тип:
Посебни изолација материјал
Бренд Име:
AutoShineSun
Тип:
Седиштето Назад Торба
Свеж

Избор на клиенти