.

.

New
Рачно Изработени Стомак Танц Облека На Жените Dancewear Цвеќиња Долго Дополнителните Рака Капчиња Триаголник Појас Стомак Танц, Хип Шамија Чипка

Рачно Изработени Стомак Танц Облека На Жените Dancewear Цвеќиња Долго Дополнителните Рака Капчиња Триаголник Појас Стомак Танц,

DEN 639.00
DEN 710.40

Стока
Достапно.


Детали

Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
#J00618
Материјал:
Памук
Стил:
стомакот танц, хип шамија
боја:
Црна, бела, црвена, беж, тиркизна, розова
Материјал:
Sequins, памук
Должина:
160cm
Hight:
48cm
tassel должина:
42cm
Затворање Тип:
Чипка-Up
Објектот Вклучуваат:
1* хип шамија
Свеж

Избор на клиенти