.

.

New
бесплатен превозот свила Фаза Перформанси танцување Shawl стомак танц правоаголник свила превези 110 X240cm 2 Бои на Располагање

бесплатен превозот свила Фаза Перформанси танцување Shawl стомак танц правоаголник свила превези 110 X240cm 2 Бои на Располагање

DEN 1056.00

Стока
Достапно.

Ако имате било какви дизајн,pls кажи ни, ние може да го направи тоа. Ние сме maurfactory,ние го прифаќаме трговија на големо и големи цел.Јас ќе се обрне внимание за вас.Ние може да ви даде товарни попуст ако цел 2 или повеќе предмети.Како товар на трошоците е на база на тежина.
бесплатен превозот 100% свила Фаза Перформанси танцување Shawl стомак танц правоаголник свила превези 110 X240cm 2 Бои на Располагање
големина : 110 CM X 240 CM
БОЈА SHOW : 2 Бои на Располагање
материјал : 100% свила
"ние го имаме во акции, може да пратката наскоро" Сите слики се снимен врз основа на практичност.(ако цел повеќе, повеќе повластен цена). Оваа цена е испратена од ЕМС. Повратни информации Доколку имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас во времето,ве молиме да не ја напуштат повратни информации,пред секоја работа е јасна. Добредојдовте на големо и обичај!Сите производи за Над 500$ Може да се меша трговија на големо(мешани бродот ќе се лесно евтини). Pls дозволете ми да знам ако треба цитат од страна на други курир.Ве молиме ни e-mail и оставете го вашиот е-маил,ние ќе ја испрати на големо на листата(со нов модел) на вашата e-mail.Pls ви понуди добро дизајни ако треба.Јас ќе се вратам на вас на товар на трошоците.
БОЈА 1#
боја 2#
Ние се Грижиме фабриката на стомакот танц cotumes, ние може да се направи во многу модел. Плаќање и Испорака Ние ќе ве известиме патеката на број по што приемот ќе плаќање во рок од 3 дена.

Детали

Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
sf-vs
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Материјал:
100% Свила
Дијаметар:
110 X240cm
Свеж

Избор на клиенти