.

.

New
Стомакот Танцување Танц Костим Ориентален Танц Носии Жените Стомак Танц Костим Поставите Вклучувајќи Градник Здолниште И Јакна Одговараат SWQ01198

Стомакот Танцување Танц Костим Ориентален Танц Носии Жените Стомак Танц Костим Поставите Вклучувајќи Градник Здолниште И Јакна

DEN 4234.00
DEN 4704.00

Стока
Достапно.


Градник Јакна Здолниште ГОЛЕМИНА Underbust Биста Првенство Рамо должина на Ракав Половината Должина S/M 80-110 95-125 C 36/38 16 66-82/72-86 95 L 82-120 97-135 C 40 16 80-95 95

Детали

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
SWQ01198
боја:
Бела, тиркизна, црвена
Стил:
Египетскиот стомак танц костим
Материјал:
Spandex, монистра, chiffon
градник големина:
Погоден за C и D првенство
Поддршка Тип:
U - форма фиксна underwire
Назад Затворање Тип:
Две кука-и-око
Здолниште карактеристика:
Се вклопуваат заедно со шорцеви
Објектот Вклучуваат:
Градник, здолниште и јакна
Свеж

Избор на клиенти