.

.

New
Дизајн Реално Свила Стомак Танц Превез Прилично Стомакот Танцување Превез Од Тебе Шарени Имитација На Свила Мека Shawl Превез Шамија Shawl

Дизајн Реално Свила Стомак Танц Превез Прилично Стомакот Танцување Превез Од Тебе Шарени Имитација На Свила Мека Shawl Превез

DEN 791.00
DEN 791.04

Стока
Достапно.


Дизајн 100% Реално Свила Стомак Танц Превез Прилично Стомакот Танцување Превез Од Тебе Шарени Имитација На Свила Мека Shawl Превез Шамија Shawl
Материјал : 100% Свила
Бои : како слики
Големина : S,M,L
S : 90*200cm (35.4" * 78.7" ) За Деца
М : 114*250 см (44.8" * 98.4") За Висина : 150-160 Дама
L : 114*270 см (44.8" * 106.2") За Висина : 160-170 Дама
XL : 140*270 см (55.1" * 106.2") За Висина : 170 Дама
1 инч=2.54 см

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Y42
Материјал:
Акрилик,Spandex,Памук,Полиестер
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
is_customized:
Yes
Бои:
црна ,црвена ,leopars ,зебра
Димензии:
S,M ,L , XL ,XXL ,може да биде слободен да се направи
Пол:
жени/девојки
Облека Стил:
Конкуренцијата Одговара
Свеж

Избор на клиенти