.

.

New
Топла Продажба Стомак Танц Носии Млеко Свила Стомак Танц Tants,Gilrs Стомак Танц Leggings

Топла Продажба Стомак Танц Носии Млеко Свила Стомак Танц Tants,Gilrs Стомак Танц Leggings

DEN 392.64

Стока
Достапно.


М : Половината : 50cm да 100cm,Хип : 64cm да 100cm,Должина : 54cm
L : Половината : 52cm да 108cm,Хип : 66cm да 108cm,Должина : 55cm

Детали

Големина:
M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Lycra,Бамбус Влакна,Ацетат
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DC-ADK01027
Бои:
Црна
Свеж

Избор на клиенти