.

.

New
2018 Шарени Стомак Танц Перформанси Костим LED Крилја Танц Додатоци Девојки LED Крилја Костим LED Пеперутка Крилја Без Стап

2018 Шарени Стомак Танц Перформанси Костим LED Крилја Танц Додатоци Девојки LED Крилја Костим LED Пеперутка Крилја Без Стап

DEN 2236.00
DEN 3494.40

Стока
Достапно.


14832
360 Изида Крилја поведе Со Продолжува ролери (Користење на Батеријата)
Цената Не Е Вклучен Батеријата
Шарени Изида Крила : 300 L Led
Бела/Златна Изида Крила : 316 L не Доведоа
Кабел : Бакар
Крила должина : 150 см
Стап должина : 100 cm
Настава :
1) Стави 3pcs АА(1.5 v) Buttary Внатре Кутија
2)Вклучување На Копчето На Buttary Полето" Од"
3)Притиснете Ја Butoon На Продолжување На Кабелот
Една боја серија :
Три боја серија :
Пеперутка серија :
Четири бои se ries :
Пет боја серија :
продолжи-се повлече стап
може да се прилагоди од 20 до 121cm
'
'
'

Детали

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
NNMM04
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.6kg (1.32lb.)
Пакет Големина:
30cm x 20cm x 3cm (11.81in x 7.87in x 1.18in)
Свеж

Избор на клиенти