.

.

New
2017 Дизајн Реално Свила Стомак Танц Превез Прилично Стомакот Танцување Превез од Тебе Шарени Имитација на Свила Мека Shawl Превез 7 бои

2017 Дизајн Реално Свила Стомак Танц Превез Прилично Стомакот Танцување Превез од Тебе Шарени Имитација на Свила Мека Shawl

DEN 804.96

Стока
Достапно.


2017 Дизајн 100% Реално Свила Стомак Танц Превез Прилично Стомакот Танцување Превез од Тебе Шарени Имитација на Свила Мека Shawl Превез 5 бои
Материјал : 100% Свила
Бои : како слики
Големина : S,M,L
S : 90*200cm (35.4" * 78.7" ) За Деца
М : 114*250 см (44.8" * 98.4") За Висина : 150-160 Дама
L : 114*270 см (44.8" * 106.2") За Висина : 160-170 Дама
XL : 140*270 см (55.1" * 106.2") За Висина : 170 Дама
1 инч=2.54 см

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Spandex,Памук,Полиестер
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Број На Модел На:
Y37
is_customized:
Yes
Бои:
црна ,црвена ,leopars ,зебра
Димензии:
S,M ,L , XL ,XXL ,може да биде слободен да се направи
Пол:
жени/девојки
Облека Стил:
Конкуренцијата Одговара
Свеж

Избор на клиенти